amacımız mutlu misafirler...

5 yıldızlı hizmet anlayışı ve kusursuz konukseverlik Mavi Tuana Hotel'in geleneğidir. Mavi Tuana Hotel'de, tıpkı bir Türk Evi'nde ağırlanan saygın bir konuğun gördüğü sıcak ilgiyi göreceksiniz. Odalarımızın her birinde Mavi Tuana Hotel'in size gururla sunduğu ayrıcalıklı olanakları ve konforu bulabilirsiniz. Sıcak ambiansıyla, geniş olanaklarıyla iş veya tatil için Mavi Tuana Hotel size unutulmaz ve eğlenceli bir konaklarnayı garanti eder.
 
Van Gölü, kaleleri, özel mutfağı, kiliseleri, camileri ve bunlar gibi nice tarihi ve doğal güzellikleri ile Doğu Anadolu Bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Van'ın şehir merkezinde bulunan Mavi Tuana Hotel'de yapacağınız konaklamalarda kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

İnsanlik tarihinin ilk yerlesim yerlerinden biri olan VAN, bircok medeniyetin izlerini tasimaktadir. Tum dinyanin ilgisini ceken yesili van golu van kalesi ve diger tarihi ve doga guzelliklerine sahip olan bu guzel sehirde MAVİ TUANA HOTEL size tarihin mistik atmosferini yasatiyor. MAVİ TUANA HOTEL, yüksek kalitede konaklama imkanı ve mukemmel servisi ile bu essiz kentte siz seckin konuklarini bekliyor.
MAVİ TUANA HOTEL en temel prensip olarak koşulsuz müşteri mutluluğunu kendisine ilke edinmiştir. Resepsiyon görevlisinden kat çalışanina, genel müdürden güvenliğine üstün hizmet yaklaşımı dahilinde faaliyetlerini sürdüren otelimizde bu misyonu her ayrıntıda hissedeceksiniz...

Hizmetlerimiz ve Servislerimiz

Eşsiz Van Kahvaltısı
Hızlı, Kablosuz İnternet (Free Wi-Fi)
Otopark Hizmeti
Havaalanı Transferi
24 Saat Oda Servisi
CCTV, Hızlı Check Out
Çamaşır Yıkama ve Kuru Temizleme
Balo Salonu ve Toplantı Salonu
ve
Birçok Küçük İşletme İkramları

EN uygun fıyatlARLA rezervasyon YAPMAK ıcın;

+90 532 712 18 60 numaralı telefonumuzu arayabılır, E-POSTA GÖNDEREBILIR YA DA ASAGIDAKI FORMU DOLDURABILIRSINIZ

+90 523 712 18 60

+90 432 215 00 05

bilgi@mavituanahotel.com

İsim *
E-posta *
Mesaj *