Yeme & ıçme

kahvaltı

Van'ımızın kelimelere dökülemeyecek güzellikte birçok özellikleri arasından birini seçmemizi isterseniz bu bizim için çok zor bir seçim olacaksa da, eşi benzeri olmayan kahvaltımızın baş tacımız olduğu bir gerçektir. Haklıyız da...  Tırnak pidesinden petek balına, peynirinden yumurtasına tam 50 çeşit özenle hazırlanmış açık büfe kahvaltımız siz değerli misafirlerimizi bekliyor.

Teras katta bulunan kahvaltı salonumuz da kahvaltı saatlerimiz şu şekildedir.

 

Pazartesi – Cuma: 7am – 10:30am

Cumartesi – Pazar: 7am – 11am

 

AKSAM YEMEGI

Akşam yemeğinden 2 saat önce istediğiniz yemeği bize sipariş vererek hazırlanmasını isteyebileceğiniz gibi, anlasmalı restaurantlarımızdan da dilediğiniz yemekleri sipariş ederekr, odanızda veya otelimizin food court alanında afiyetle yiyebilirsiniz.

BAR

7/24 Otelimizin giris katındaki Bar'ımızdan alkolsüz içecekleri ve atıştırmalıkları temin edebilirsiniz. Üstelik bir çok ücretsiz içecekler sizleri bekliyor..

toplu yemek/Catering

Şirket organizasyonları, toplantılarınızın yanı sıra Mevlit daveti veya 11 ayın sultanı olan Ramazan Ayı’nda iftar davetleri düzenlemek isterseniz Mavi Tuana Hotel'de özel sunumlar ve zengin menüler sizleri bekliyor. Tüm bu davet ve organizasyonlarınızda dilerseniz bizim aşçılarımız sizin için istediğiniz menüyü ev yemeklerini aratmayan lezzetimizle hazırlayıp istediğiniz şartlarda servis etsinler; isterseniz, profesyonel mutfak ekipmanları ile dolu mutfağımızı sizin için rezerve edelim ve sizin aşçılarınız dilediğiniz yemekleri yapıp servis etsinler.

Tüm bu davet ve organizasyonlarınızı dilediğiniz şekilde Mavi Tuana Hotel'de gerçekleştirebilirsiniz!

Ayrıntılı bilgi için alanında uzman ve deneyimli ekibimize +90432 215 00 05 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.